Crazy Taxi: City Rush

Crazy Taxi: City Rush 1.0.0

Okazja do zostania najbardziej lekkomyślnym kierowcą w mieście

Crazy Taxi: City Rush to sequel Crazy Taxi. W szalony sposób musimy dostarczyć pasażerów do miejsca przeznaczenia unikając wszelkich przeszkód.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetny Gameplay
  • Dobra grafika
  • Ciekawa muzyka
  • Kilka misji do ukończenia

Wady

  • Sterowanie zbyt podstawowe dla zaawansowanych graczy

Dobry
7

Crazy Taxi: City Rush to sequel Crazy Taxi. W szalony sposób musimy dostarczyć pasażerów do miejsca przeznaczenia unikając wszelkich przeszkód.

Żadnych reguł

Aby być dobrym kierowcą musimy dostarczyć pasażerów w jak najkrótszym czasie. Wszystkie misje mają więc określony czas, a na drodze nie panują żadne zasady. Możemy więc skakać z ramp, jeździć w złym kierunku, na czerwonym świetle. Po prostu musimy zrobić wszystko, aby dostać się jak najszybciej na miejsce przeznaczenia.

W kolejnej odsłonie serii Crazy Taxi możemy dostosować naszą taksówkę i wzmocnić ją, a nawet kupić nowy samochód. Dokonać tego możemy zarówno za wirtualne pieniądze zdobyte w grze, jak i te prawdziwe dzięki in-app purchase.

Crazy Taxi: City Rush zawiera wiele poziomów i scenariuszy, które stopniowo odblokowujemy. Ponadto istnieje światowy ranking taksówkarzy, w którym możemy porównać swoje wyniki z innymi graczami.

Prosty gameplay

Gra jest niezwykle prosta, samouczek na początku objaśnia jak sterować taksówką. Sterowanie oparte o gesty sprawia, że gra jest wręcz banalna jeśli chodzi o kontrole.

Poprawna grafika

Crazy Taxi: City Rush oferuje grafikę podobną do swojego poprzednika, ale jednak wyglądającą znacznie bardziej nowocześnie.

Scenariusze są dobrze zaprojektowane i schludne, brakuje jednak detali. Animacje są płynne, a w trakcie gry stale towarzyszy nam soundtrack w 100% oddający styl gry.

Klasyczna gra Arcade

Crazy Taxi: City Rush to tytuł dla fanów gier zręcznościowych. Gra zapewnia dużą dawkę dobrej zabawy, proste sterowanie, wiele misji i internetowy ranking. To sprawia, że spędzimy przy niej sporo czasu.

Crazy Taxi: City Rush

Download

Crazy Taxi: City Rush 1.0.0

Opinie użytkowników o Crazy Taxi: City Rush